Hotel Zamek Lubliniec – sala weselna na ślub i wesele

Hotel Zamek Lubliniec to świetne miejsce i na ślub i na wesele. To doskonałe rozwiązanie dla par, które chciałyby obie te rzeczy mieć w jednym miejscu.

Hotel Zamek Lubliniec w Lublińcu, 42-700 Lubliniec, ul. Grunwaldzka 40 - przygotowana sala weselna dla gości
Hotel Zamek Lubliniec – przygotowana sala weselna dla gości

Hotel Zamek Lubliniec – ślub i wesele w jednym miejscu

Zwykle dzień ślubu odbywa się w minimum 3 miejscach. Są to: dom panny młodej, kościół lub urząd stanu cywilnego, i sala weselna. I to jest powodem, że logistyka w dniu ślubu to bardzo trudne wyzwanie. A gdyby tak wszystko było w jednym miejscu? Jeden problem byłyby z głowy!

W lecie zeszłego roku robiłam reportaż ślubny w Hotelu Zamku Lubliniec, gdzie cała impreza, od przygotowań do wesela, odbyła się tylko tam. Czy to ułatwiło moją pracę? Oj tak! I to bardzo! (Parze młodej również!)

O mojej parze, ich ślubie i weselu, opowiem Wam w jednym z kolejnych wpisów. Ten wpis poświęcony jest temu, jak ślub i wesele w hotelu naprawdę wygląda. Inaczej mówiąc, jak to wygląda od kuchni.

Przygotowania ślubne w hotelu

Jeśli nie mieszkacie w pobliżu hotelu, jak moja para młoda, możecie wynająć w hotelu pokój. Zarówno dla siebie, jak i dla Waszych gości. Pokoje są obszerne, urządzone z gustem, i świetnie nadają się na tło do zdjęć. Co najważniejsze, gdy panna młoda i pan młody są już gotowi, wystarczy, że zjadą windą na parter i już są na swoim weselu. No dobrze, może nie tak do razu.

Ceremonia ślubna w plenerze – Hotel Zamek Lubliniec

Jeśli marzy się Wam powiedzenie sobie TAK w plenerze, to macie taką możliwość w Hotelu Zamek Lubliniec.

Przed hotelem znajduje się miejsce na altankę ślubną oraz krzesła dla gości. Bez problemu w uroczystości może wziąć udział do 120 gości.

Wesele pod namiotem

Ślub plenerowy kojarzy nam się zazwyczaj z wielkim namiotem, pod którym gra zespół (lub DJ, zależnie od wyboru pary), a goście weselni tańczą pod nim do białego rana. I tak dokładnie jest w tym przypadku. Goście weselni mają dla siebie parkiet, który znajduje się w ogrodzie. Nad parkietem rozłożony jest olbrzymi namiot.

A jak goście zmęczą się? Gdzie mogą usiąść? Zaraz przy parkiecie jest wejście do sali restauracyjnej, gdzie para młoda oraz goście mają przygotowane stoliki. Wszystko w jednym miejscu! Siedząc w części restauracyjnej, nadal słychać (dla części stolików też widać), co dzieje się na parkiecie.

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel

Może Ci się przydać:

Sale weselne – Częstochowa i rejon Częstochowy

Pozostałe wpisy na blogu:

Instagram: Fotografia ślubna @aleksandracphoto

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk ✔️ Aleksandra Chmiel ☎ 578 255 044 Fotografia ślubna Częstochowa Śląsk. Reportaże ślubne. Sesje ślubne. Plenery ślubne. Śluby.

Leave a Reply