Plenerowa sesja ślubna w lesie w Poczesnej

Plenerowa sesja ślubna w lesie w Poczesnej Oli i Marcina odbyła się pod koniec października. Jesień była już w pełni. To był ostatni moment w tym lesie, zanim liście na drzewach zżółkły i opadły. Stało się tak dokładnie tydzień później. Gdy jednak patrzy się na zdjęcia z tej sesji, ma się wrażenie, że panuje na nich wiosna. A może to za sprawą miłości Oli i Marcina? 🙂 Z pewnością coś w tym jest!

Zdjęcie z sesji ślubnej plenerowej pary młodej w Poczesnej, gmina Poczesna - Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel
Plenerowa sesja ślubna w lesie w Poczesnej

Ola i Marcin mieszkają w Katowicach, ale gdy zobaczyli zdjęcia na moim Instagramie, które zrobiłam w tym lesie, to uznali, że to jest najlepsze miejsce na ich sesję. 70 km dzielące Katowice od Poczesnej nie było żadną przeszkodą. Przyjazd do Poczesnej był świetną decyzją!

Dla kogo jest plenerowa sesja ślubna w lesie?

Leśne sesje są tak naprawdę dla wszystkich. Dla miłośników natury, którzy spędzają dużo czasu na jej łonie, niezależnie czy mieszkają na wsi czy w mieście. Dla tych, którzy spędzają mało czasu w plenerze. Natura jest tak piękna, że zawsze będzie fajnie wyglądać jako tło do sesji zdjęciowej. Niewątpliwą zaletą lasu jest fakt, że w jednym miejscu można zrobić dużą liczbę ujęć. Wystarczy potem przejść kilka metrów i już mamy nową scenerię. Dzięki temu można zamknąć sesję w 2-3 godzinach. I mimo to osiągnąć efekt różnorodności na zdjęciach.

I tak dokładnie było podczas sesji ślubnej Oli i Marcina. Sesję rozpoczęliśmy o 10 rano i trwała około 3 godziny. Cała sesja odbyła się w jednym miejscu, z tym że po dwóch stronach leśnej drogi. I dzięki temu odnosi się wrażenie, że to dwa różne lasy. Od samego początku miałam świetny kontakt z Olą i Marcinem. Cała sesja upłynęła nam na śmiechu i żartach. Tak przebiegają wszystkie sesje ślubne, które robię. Zawsze powtarzam, że to dzięki temu powstają fajne zdjęcia.

Dlaczego warto zrobić plenerową sesję ślubną w lesie?

Las jest świetnym tłem do sesji. Klimat zdjęć w dużej mierze będzie zależał od pogody w dniu sesji. W słoneczne dni można uchwycić światło przebijające się przez korony drzew. W pochmurne dni klimat na zdjęciach będzie bardziej nastrojowy. Obie wersje są świetnym tłem dla Waszych uczuć i emocji. Mnie osobiście las kojarzy się z baśniami.

Jeśli też lubicie las i jego scenerię, fotograf ślubny zaprasza na leśne sesje ślubne. Stwórzmy razem coś pięknego! Znam sporo leśnych zakątków na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, ale jeśli macie swój własny ulubiony las, chętnie wybiorę się z Wami do niego.

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel

Może Ci się przydać:

Sale weselne – Częstochowa i rejon Częstochowy

Pozostałe wpisy na blogu:

Instagram: Fotografia ślubna @aleksandracphoto

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk ✔️ Aleksandra Chmiel ☎ 578 255 044 Fotografia ślubna Częstochowa Śląsk. Reportaże ślubne. Sesje ślubne. Plenery ślubne. Śluby.

Leave a Reply