Sala Weselna Diament – Rudniki, gmina Rędziny

Sala weselna Diament – Rudniki, jest jednym z tych miejsc weselnych, do których zawsze chętnie wrócę. Piękna sceneria, eleganckie wnętrze, sporo luster – raj dla fotografa. A na pewno dla mnie!

Sala Weselna Diament - Rudniki, ul. Leśna 21, gmina Rędziny
Sala Weselna Diament – Rudniki, ul. Leśna 21, gmina Rędziny

Są miejsca, które szczególnie podobają się fotografom ślubnym. Dla mnie takie miejsce to Sala Weselna Diament w Rudnikach. Cieszę się, że udało mi się uchwycić salę przygotowaną do przyjęcia weselnego zanim ono się zaczęło. No prawie…

Na sali byłam jakieś 7-8 minut przed parą młodą. Część gości zdążyła już dojechać. To znacznie utrudnia zrobienie zdjęć wnętrz, dlatego też skupiłam się bardziej na detalach.

Sala Weselna Diament – Rudniki: wnętrze

Zaczęłam od miejsca pary młodej. I przypadkowo wyszło mi selfie (jak dobrze przyjrzycie się, zobaczycie mnie, robiącą zdjęcie, w lustrze za stołem). Kolejna pozycja to był bar kawowy. Rozumiem, że nie każdy jest takim fanem kawy jak ja 🙂 Urok tego zdjęcia przemówi tylko do fanów tego napoju (ja nim jestem! 🙂

Nie mogło na zdjęciach zabraknąć szampana. Goście mieli do wyboru klasyczny szampan oraz wersję bezalkoholową. Nie można było się pomylić, bo każdy szampan miał inny kolor.

Na sali znajduje się dużo luster i to sprawia wrażenie, że sala jest dużo większa (a i tak jest duża). Słodki bufet sam w sobie wyglądał świetnie, a jeszcze z efektem odbicia w lustrze, wyglądał bardzo bogato (jak na balu w pałacu). Czy ja już mówiłam, że kocham lustra i odbicia? W każdej chwili, z zamkniętymi oczami, zgodzę się robić zdjęcia w takiej sali jak Diament. Ok, te zamknięte oczy to żart. Ale wiecie o czym mówię, prawda? 🙂

Nie udało mi się tylko sfotografować przed samym rozpoczęciem wesela baru. Chodzi o szersze ujęcie. Zdążyłam zrobić zdjęcie alkoholi i kieliszków. Zdjęcie całego baru, które ujęłam w galerii, to zdjęcie, które zrobiłam już w trakcie wesela. Bar, jak i reszta sali, bardzo mi się podobał. Zdjęcia znanych aktorów i muzyków z dawnych lat nadaje temu miejscu fajny klimat.

Ogród i plener

Oczywiście na zdjęciach nie mogło zabraknąć zdjęć z ogrodu znajdującego się obok sali. Ogród jest dość duży. Goście mogą nie tylko pospacerować. W ogrodzie znajdują się także leżaki, aby móc po prostu usiąść (lub położyć się) i odpocząć od tańców.

W ogrodzie jest również most, a nad nim drewniany pomost. Świetna miejscówka do zdjęć. Jedna rzecz, na którą trzeba uważać – po deszczu pomost jest śliski. Także pamiętajcie o tym!

Bardzo fajną sprawą jest olbrzymi napis LOVE, który góruje nad ogrodem. Gdy na dworze robi się ciemno, napis rozświetla ogród. Widać go również na sali przez “szklane ściany” sali Diament.

W następnym wpisie pokażę Wam zdjęcia z wesela i opowiem czemu tak bardzo podobało mi się robienie zdjęć w sali Diament.

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel

Może Ci się przydać:

Sale weselne – Częstochowa i rejon Częstochowy

Pozostałe wpisy na blogu:

Instagram: Fotografia ślubna @aleksandracphoto

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk ✔️ Aleksandra Chmiel ☎ 578 255 044 Fotografia ślubna Częstochowa Śląsk. Reportaże ślubne. Sesje ślubne. Plenery ślubne. Śluby.

Leave a Reply