Wesele marzeń – Słoneczny Brzeg Zawady, Sala Lazurowa

Słoneczny Brzeg Zawady i jego Sala Lazurowa to idealne miejsce na zorganizowanie wymarzonego wesela. Duża, jasna sala pozwala na udekorowanie jej w każdym stylu i kolorystyce. To wielki plus. Nie zawsze można to zrobić. Sala Lazurowa jednak z białymi ścianami i jasno beżową podłogą może być zmieniona pod gust każdej pary młodej. No, prawie każdej.

Słoneczny Brzeg Zawady koło Częstochowy - Sala Lazurowa przygotowana na wesele w stylu boho
Słoneczny Brzeg Zawady koło Częstochowy – Sala Lazurowa

Komu spodoba się Sala Lazurowa w Słonecznym Brzegu?

Sala Lazurowa będzie świetnym wyborem dla par młodych, które stawiają na elegancję. Ze względu na rozmiar, dekoracje ścienne i sufitowe, sala bardzo przypomina salę balową. Ale też, ze względu na neutralne kolory ścian i podłogi, można tutaj stworzyć praktycznie każdą dekorację.

Na sali jest sporo miejsca, i na stoliki dla gości, i dla konsoli DJ lub instrumentów zespołu. I nadal pozostaje sporo miejsca na parkiecie dla gości do tanecznych pląsów.

Duże okna na jednej ze ścian sali wyglądają na ogród, którym jest otoczona sala. Gdy goście chcą trochę odpocząć od tańców, mogą wyjść do ogrodu. Mogą pospacerować wokół sali pośród zieleni. Mogą też skorzystać ze specjalnie przygotowanych miejsc siedzących pod parasolami. I dzięki temu, nawet gdy pada, goście i tak mogą wyjść na zewnątrz i ochłonąć po weselnych tańcach i zabawach.

Ogród z lasem wokół sali weselnej

Czy ogród z lasem przy sali weselnej to fajna rzecz? Ja osobiście uważam, że tak. Nie tylko goście mają przestrzeń, aby odetchnąć od tańców i muzyki, ale i para może zrobić sobie mini sesję ślubną w dniu wesela. Można powiedzieć, dwa w jednym. Nie każda para chce osobną sesją ślubną w innym dniu niż dzień ślubu. Zdarzają mi się pary młody, które wolą sesję narzeczeńską przed ślubem. A w dniu ślubu chcą tylko mini sesję ślubną, gdzie wystarczy wyjść z sali na 15-30 minut, zrobić kilka portretów pary i gotowe. Gdy sala weselna ma wokół ładną przestrzeń, jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Fotograf ślubny Śląsk | Aleksandra Chmiel

Może także Was zainteresować:

Więcej informacji o fotografii ślubnej:

Obserwuj mnie na INSTAGRAMIE: Fotografia ślubna -> @aleksandracphoto

Leave a Reply