Fotograf ślubny | Aleksandra Chmiel | Fotografia ślubna

Sesja ślubna w plenerze - Pustynia Błędowska, Klucze - Fotograf ślubny | Aleksandra Chmiel | Fotografia ślubna
Sesja ślubna w plenerze – Pustynia Błędowska, Klucze

Jaka jest moja fotografia ślubna? Ponadczasowa i pełna miłości. A do tego naturalna. I za to, że mogą ją taką pokazać, najbardziej uwielbiam moją pracę jako fotograf ślubny. Wita Was fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel.

Fotografia ślubna | Aleksandra Chmiel | Fotograf ślubny

Chcesz się przekonać czy jestem fotografem dla Ciebie? Jeśli tak, koniecznie sprawdź moje portfolio ślubne oraz sekcję z przykładami reportaży i sesji ślubnych. Zobaczysz jak widziałam moje pary w ich dniu ślubu. Każdy reportaż ślubny, który u mnie zobaczysz, jest inny. Każda para jest inna. I za każdym razem staram się to uchwycić w kadrach.

Więcej o mnie i mojej pracy

Wesele Kasi i Kacpra - Sala weselna Diament, Rudniki - wieczorne zdjęcia przed salą weselną - Fotograf Ślubny | Aleksandra Chmiel | Fotografia ślubna
Wesele Kasi i Kacpra – Sala weselna Diament, Rudniki – wieczorne zdjęcia przed salą weselną

Fotograf na ślub i wesele

Fotograf ślubny Częstochowa Śląsk Aleksandra Chmiel

Jesteście w trakcie organizowania Waszego ślubu i wesela? Szukacie dobrego fotografa ślubnego? Chcielibyście, aby fotografia ślubna z Waszego wielkiego dnia była wyjątkowa? Trafiliście do właściwej osoby! Nazywam się Aleksandra Chmiel, a mój zawód to fotograf ślubny. Pracuję głównie na obszarze województwa Śląskiego: Częstochowa – Katowice – Gliwice – Bielsko-Biała – Rybnik; ale dojadę też w inne części Polski, a nawet za granicę, jeśli zechcecie, abym sfotografowała Wasz ślub lub sesję ślubną.

Wiem, że trudno jest wybrać fotografa na ślub i wesele. Z tego też powodu poszukiwania mogą trwać długo. Tak naprawdę fotografa ślubna to nie tylko same zdjęcia. Osobowość i podejście do pracy fotografa ślubnego ma równie wielkie znaczenie. Cieszę się, że każda kolejna para młoda, która wybrała mnie na swojego fotografa ślubnego, potwierdza, że wybrałam właściwy zawód 🙂

Z przyjemnością zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio ślubnym i jeśli spodoba Wam się moja fotografia ślubna, do kontaktu ze mną, abyśmy mogli sprawdzić czy to ja mogę być Waszym fotografem ślubnym.

Sala Vigo w Kościelcu - wesele Sylwii i Sławka - para młoda po ceremonii ślubnej - kościół w Kruszynie - Fotograf ślubny | Aleksandra Chmiel | Fotografia ślubna
Sala Vigo w Kościelcu – wesele Sylwii i Sławka – para młoda po ceremonii ślubnej – kościół w Kruszynie

Fotografia ślubna skupiająca się na tym, co ważne

Wierzę, że Wasz ślub będzie być najpiękniejszym dniem w Waszym życiu, bez względu na to czy jest to duża impreza czy bardzo malutka uroczystość w gronie najbliższych, czy nawet obecni będziecie tylko Wy i świadkowie. Tak, takie małe śluby też fotografuję! Jako fotograf ślubny czuję się zaszczycona, że mogę być częścią tego ważnego dnia pary. Każdy ślub jest piękny i wzruszający. Każdy jest wart uwiecznienia na fotografiach.

Wesele w stylu boho - Spichlerz w Olsztynie koło Częstochowy - Fotograf ślubny | Aleksandra Chmiel | Fotografia ślubna
Wesele w stylu boho – Spichlerz w Olsztynie koło Częstochowy

Fotografia ślubna dla tych, którzy kochają naturalność

Naturalność jest tym co najbardziej wyróżnia moją fotografię ślubną. Możecie to sprawdzić, oglądając moje portfolio ślubne. Zobaczycie w nim zdjęcia z reportaży i sesji ślubnych, które pokażą Wam mój styl fotografowania i edytowania zdjęć.

Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego, macie również gwarancję na krótki czas oczekiwania na Wasze zdjęcia ślubne.

Liczę, że wybierzecie mnie na Waszego fotografa ślubnego! 🙂

Fotograf ślubny Aleksandra Chmiel Częstochowa Śląsk

Zimowa sesja ślubna - Jura Krakowsko-Częstochowska - Złoty Potok
Zimowa sesja ślubna – Jura Krakowsko-Częstochowska – Złoty Potok

KONTAKT

TEL. 578 255 44

WWW.ALEKSANDRACHMIEL.COM

OBSERWUJ MNIE

Copyrights © 2015-2023 Aleksandra Chmiel. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Instagram: Fotografia ślubna @aleksandracphoto